Menünü Genişlet

Bazen pişiren üyeler birkaç çeşit yemek ekleyip gelen siparişlere göre devam etmek isterler. Profillerini tamamlamadan bırakırlar. Fakat bu sayfa ziyaretlerinin satışa dönüşmesi önündeki en büyük engeldir.

Gelin duruma bir de yiyen üye açısından bakalım. Tanımadığınız, daha önce yemeğini tatmadığınız birinden yemek sipariş vereceksiniz. Sayfasında beş tane yemek var. Nasıl hissedersiniz? Acaba fotoğraflar gerçek mi? İyi görünseler bile tatları nasıl? Hmmm... Bir emin olamadınız mı? Neyse sonra denersiniz. İşte sayfanıza gelen ziyaretçi sizden hiçbir şey satın almadan çıktı gitti. :( 

Böyle olmasın diye size tavsiyemiz öncelikle hangi segmentte ürün sunacağınıza karar vermeniz ve tamamlayıcı ürünleri ekleyerek tam bir menü oluşturmanızdır.

Mesela yaprak sarmayı çok güzel yapıyorsunuz, herkes bayılıyor, neden satmayasınız, hemen profilinize eklediniz. Potansiyel müşteriniz ise misafirleri için lezzetli ikramlıklar ararken yaprak sarma araması yaptı ve sayfanıza girdi. Yaşasın! Fotoğrafı beğendi, açıklamaları okudu, fakat tek bir ikramlıkla misafir ağırlanmaz. Mercimek köftesi, su böreği ve bir de tatlı istiyor. Birini birinden, birini ötekinden ısmarlamak yerine tabii ki hepsini birden sunan başka bir profilden sipariş verecektir.

Şimdi lütfen pişiren üye profilinize gidin ve lezzetli yemeklerinizin hepsini ekleyin. :) 


Kaynak: Blog

Keşfet

Kilo Vermek İçin İpuçları
Adrese Teslim Diyet Yemek Servisleri
2020 Yılbaşı Hediyeleri | Yılbaşı Pastası | Yılbaşı Kurabiyeleri

Keşfet

Diyette Kahvaltının Önemi
Ücretsiz Dijital Restoran Menüsü
Aynı Dünyadan Farklı Kahvaltılar
Masalsı ve Ekonomik Bir Düğün Nasıl Planlanır?
Uzman Diyetisyen Şeyma Öztürk Çelebi

Bilgi

Keşfet

Sosyal Medya


İster Pişir İster Ye size daha iyi bir hizmet vermek için çerez kullanır.
Siteye girerek çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için tıklayın.