Referans Herşeydir.

Hiçbir tanıtım, memnun kalmış bir müşteri kadar etkili değildir.

Yemeğinizi yemiş ve beğenmiş bir müşterinin yorumları gerçek hayatta olduğu gibi internette de çok önemlidir. Hatta daha önemli!

İnternette yemeğinizin kalitesine ilişkin kanaat oluşturmanızı sağlayacak iki temel unsur vardır. Bunlardan ilki fotoğraf, ikincisi ise yemeğinize yapılan yorumlardır. Ne kadar çok yorumunuz varsa ve bunlardan ne kadarı olumlu yorumsa sayfanıza giren potansiyel bir müşterinin sipariş verme oranı o kadar artacaktır. Olumlu yorumlar satışlarınızı desteklerken olumsuz yorumlar kalitenizi yükseltmeniz için ipuçları verecektir.

İnternet satışına yeni başladığınızda, hiç satış yapmamışken ve hiç yorum almamışken müşterilerinize kalitenizi anlatmak zordur.

İşte bu zor süreci aşmanız için İster Pişir İster Ye, müşteriniz olmasa da daha önce yemeğinizi tatmış kişilerin size kefil olmasını sağlıyor. Eşiniz, çocuklarınız, arkadaşlarınız veya önceki müşterileriniz yiyen üye olduktan sonra sizi ve yemeklerinizi nereden tanıdıklarını ve yemeklerinizi neden çok sevdikleri açıklayan yorumlar yapabilirler. Bu yorumlar, sizi sizden daha iyi anlatacak ve profilinize giren müşterileri ilk siparişleri verme konusunda cesaretlendirecektir.


Kaynak: Blog

Keşfet

En İyi Yaprak Sarması Nasıl Yapılır?
Metabolik Sendrom
Tarhana Çorbasının Hikayesi

Keşfet

Menünü Genişlet
Yenesi Çantalar
Her Nedenin Gözyaşı Farklı
Kilo Vermek İçin Doğru Uyuyun
COVID-19 Karantinasında Home Office Çalışmak

Bilgi

Keşfet

Sosyal Medya


İster Pişir İster Ye size daha iyi bir hizmet vermek için çerez kullanır.
Siteye girerek çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için tıklayın.